Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را با 30 دلار دریافت کنید

Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را با 30 دلار دریافت کنید

Microsoft Project Pro 2021

Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را هم اکنون در فروش دریافت کنید.

پشته اجتماعی

وقتی صحبت از دنیای حرفه ای می شود، مدیریت پروژه کلیدی است، اما در واقع انجام کارها می تواند یک چالش باشد. نرم‌افزارهای حرفه‌ای می‌توانند تا آنجا که ممکن است فرآیندها را برای به حدا،ر رساندن کارایی و بهره‌وری در زم، که به آن نیاز دارید، ساده‌سازی کنند.

ممکن است بخواهید در Microsoft Visio 2021 Pro یا Microsoft Project 2021 Pro سرمایه گذاری کنید، که هر دو در Stack Social در حال حاضر با قیمت 30 دلار به فروش می رسند – 88٪ تخفیف از قیمت معمولی 250 دلاری هر کدام. اما عجله کنید، این معامله به زودی به پایان می رسد.

برای ،، که به دنبال کار با فلوچارت ها، نمودارها و موارد دیگر هستند، ا،یستم محتوای آنلاین مایکروسافت ویزیو دارای بیش از 250000 شکل برای انتخاب در هنگام رسم نمودار است و می تواند نمودارهای سازم، را از Excel، Microsoft Entra ID و Exchange ایجاد کند.

از سوی دیگر، Microsoft Project با قالب‌های از پیش ساخته شده ارائه می‌شود که به مدیریت پروژه شما از ابتدای کمپین کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که به خوبی سازماندهی شده است و شامل تمام زمینه‌هایی است که نیاز به توجه دارند. این می تواند با Project Online و Project Server همگام شود تا همکاری و اشتراک گذاری با اعضای تیم آسان تر شود.

هشدار: اگرچه Stack Social یک شریک تایید شده مایکروسافت است و دسترسی “مادام العمر” به Microsoft Project Pro و Visio Pro را فراهم می کند، ممکن است مایکروسافت مجوز شما را فسخ کند. اما این سایت سال‌هاست که این قراردادهای مایکروسافت را اجرا می‌کند، و من شخصاً می‌توانم آن‌ها را تضمین کنم – حدود دو سال پیش مجوز آفیس را از Stack Social ،یداری کردم، و امروز هنوز روی مک‌بوک شخصی من اجرا می‌شود.

با ،ید Microsoft Project 2021 Professional یا Microsoft Visio 2021 Professional برای ویندوز اکنون صرفه جویی زیادی کنید.

قراردادها در هر زم، مشمول فروش یا منقضی می شوند، اگرچه ZDNET متعهد به یافتن، اشتراک گذاری و به روز رس، بهترین معاملات محصول است تا بتو،د بهترین پس انداز را داشته باشید. تیم کارشناسان ما مرتباً معاملاتی را که به اشتراک می گذاریم بررسی می کنند تا مطمئن شوند که هنوز فعال و قابل دستیابی هستند. اگر این معامله را از دست دادید متأسفیم، اما نگران نباشید – ما دائماً به دنبال فرصت‌های پس‌انداز جدید هستیم و آنها را با شما در ZDNET.com به اشتراک می‌گذاریم.منبع: https://www.zdnet.com/article/microsoft-project-pro-deal-microsoft-visio-deal/#ftag=RSSbaffb68