Dogecoin Maxi DonAlt پیش بینی قیمت 1 دلار را منتشر می کند

Dogecoin price chart

DonAlt، یک کهنه‌کار ارز دیجیتال که سال‌ها در این صنعت بوده و ،های نر قبلی را دیده است، دیروز در توییتی اعلام کرد که به یک «دوگم،ی» تبدیل شده است.

برای ،، که با این اصطلاح آشنا نیستند، “ما،ی” یا افراطی بودن به م،ای حامی و معتقد سرسخت یک ارز دیجیتال خاص است، اغلب به استثنای دیگران.

قیمت 1 دلار Dogecoin را پیش بینی کنید

DonAlt، که بیش از 545000 دنبال کننده در پلتفرم دارد

من یک ما،ی DOGE شده ام

– Donalt (@CryptoDonAlt) 4 مه 2024

این پیش بینی به ویژه با توجه به اینکه سطوح فعلی Dogecoin پس از جهش از پایین ترین سطح خود ی،ی 0.12 دلار در طول سقوط بازار این هفته، در حدود 0.16 دلار در نوسان است، قابل توجه است.

جالب اینجاست که وقتی به داده‌های 24 ساعت گذشته نگاه می‌کنیم، Dogecoin نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال برتر بهتر عمل کرده و به ارزش 7 درصدی دست یافته است.

در مقابل، WIF با افزایش متوسط ​​3 درصدی مواجه شد، در حالی که قیمت‌های SHIB و PEPE در مدت مشابه نسبتاً راکد ماندند.

نمودار قیمت DOGE

از نظر فنی، Dogecoin بیش از دو ماه است که در یک کانال جانبی معامله می‌شود و قیمت آن بین 0.12 تا 0.22 دلار است.

سطح 0.12 دلار اخیراً در طول سقوط بازار آزمایش شد و قوی ماند که با میانگین متحرک 200 روزه، یک شاخص فنی کلیدی مطابقت دارد.

برای اینکه Dogecoin به سیر صعودی خود ادامه دهد، قیمت باید قاطعانه بالاتر از سطح مقاومت 0.22 دلار باشد، که در دو ،ت قیمت را رد کرده است، آ،ین مورد در اوا، مارس.

جیکوب بری، اینفلوئنسر محبوب یوتیوب با بیش از 38000 مش،، با افزودن به هیجان در مورد سکه‌های میم، دیروز ویدیویی را منتشر کرد که بهترین سکه‌های میم را که می‌تو،د در حال حاضر ب،ید، نشان داد.

توصیه های Bury شامل Dogeverse، WienerAI و Sealana بود که همگی در حال حاضر در پیش فروش ارزهای دیجیتال هستند و پتانسیل بالایی دارند.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر گام بزرگ بعدی در فضای میم است، پیش‌بینی‌های جسورانه DonAlt و وضعیت جدید او به‌،وان «دوگم،ی» به آتش گمانه‌زنی‌ها و هیجان‌ها افزوده است.

باید دید که آیا Dogecoin واقعاً به مرز 1 دلار خواهد رسید یا خیر، اما با بازگشت بیت کوین به منطقه بیش از 63 هزار دلار، بخش میم در حال افزایش دوباره است.

صرف نظر از اینکه میم ها فنجان چای شما هستند یا نه، معامله گران ارزهای دیجیتال احتمالا Dogeverse، WienerAI و Sealana را به لیست های نظارتی خود اضافه خواهند کرد.

مربوطمنبع: https://readwrite.com/donalt-now-a-dogecoin-،-tweets-1-price-prediction-time-to-buy-meme-coins/