پیش بینی قیمت 6 VanEck Meme Coin Index – BONK، DOGE، FLOKI، PEPE، SHIB، WIF

6 VanEck Meme Coin Index Price Predictions - BONK, DOGE, FLOKI, PEPE, SHIB, WIF

بازار ارزهای دیجیتال با یک اصلاح دیگر وارد آ، هفته شد و میم کوین‌ها تاثیر آن را احساس می‌کنند و نام‌های بزرگی مانند Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و DogeWift (WIF) 3 تا 5 درصد سقوط ،د.

روز چهارشنبه، VanEck یک شاخص میم کوین برای ردیابی عملکرد 6 میم کوین برتر راه اندازی کرد: Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، Pepe (PEPE)، dogwi، (WIF)، Bonk (BONK) و Floki (FLOKI). ). با حدا،ر 30 درصد از هر دارایی.

پیش بینی قیمت ارز – تحلیلگران برتر در مورد شاخص VanEck نظر می دهند

Cold Blooded Shiller، تحلیلگر محبوب با بیش از 274 هزار دنبال کننده، دیروز پیش بینی قیمت میم خود را به اشتراک گذاشت. او به ، به ،وان یک نمودار قوی تر نگاه کرد و گفت که سطح مقاومت کلیدی را پس گرفته است. قیمت ، در زمان چاپ حدود 0.0000083 دلار است، درست پایین تر از بالاترین قیمت خود در ماه مارس (0.00001 دلار).

اندکی از فهرست VanEck Memecoin.

ا،ر بازارها قبلاً حمایت/بالاهایی را به دست آورده اند یا در موقعیتی هستند که این کار را انجام دهند.

ما با قدرتمندترین نمودار ایمو شروع خواهیم کرد، $ عزیزم.

بهبودی عظیم و یکی از اولین بازارهایی که اولین مقاومت را در اوج ش،ت. pic.twitter.com/7wbIzYdGRp

– Cold-Blood Schiller (@ColdBloodShill) 10 مه 2024

در مورد Bonk، شی، آن را به ،وان “دومین قوی تر” توصیف کرد و به بهبودی مشابه ، اشاره کرد اما هنوز مقاومت بعدی را ش،ته است. Bonk در حدود 0.000023 دلار معامله می شود که امروز 8 درصد کاهش یافته است.

در WIF، او به الگوی بالقوه سر و شانه اشاره کرد و گفت که حفظ سطح 3.20 دلار مهم است و در صورت از بین رفتن حمایت 2.20 دلار، ریسک نزولی واقعی وجود دارد. WIF در حال حاضر حدود 3.04 دلار است که در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

CrediBULL، یکی دیگر از تحلیلگران محبوب با نزدیک به 400 هزار دنبال کننده در X، امروز نیز پیش بینی صعودی خود را برای قیمت dogwifhat (WIF) به اشتراک گذاشت. او ریسک 25000 دلاری در یک موقعیت ،ید را فاش کرد و به نشانه‌های واضح جذب فوری اشاره کرد که توسط دلتای حجم تجمعی (CVD) روی زنجیره نشان می‌دهد که پایین‌ترین سطح را ایجاد می‌کند در حالی که قیمت WIF به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

25 هزار ریسک $WIF طول، اینجاست.

ما در اینجا جذب نقطه ای واضحی داریم همانطور که می توان با CVD نقطه ای مشاهده کرد که پایین تر را ایجاد می کند در حالی که قیمت پایین تر را بالاتر می برد.

در این میان، به نظر می‌رسد بسیاری از شورت‌های زیر آب هستند که در حرکت قبلی پایین‌تر ساخته شده‌اند.

اگر بازار حرکت کند … pic.twitter.com/6lgaLaoGNE

– کریپتو معتبر (@CredibleCrypto) 10 مه 2024

علاوه بر این، CrediBULL به آنچه به نظر می‌رسد تعداد زیادی از موقعیت‌های کوتاه زیر آب است که در حرکت نزولی قبلی انباشته شده‌اند، اشاره کرد.

او بر این باور است که اگر بازار گسترده‌تر برای رونق در موقعیت قرار گیرد، WIF ممکن است با فشار صعودی شدیدی مواجه شود که ناشی از اجبار این فروشندگان کوتاه مدت بیش از حد اهرمی برای پوشش موقعیت‌های خود است.

علاوه بر این، شی، گفت که فلوکی “باید سطح 0.19 را بشکند تا به طور بالقوه به شدت افزایش یابد.” قیمت فلوکی در حدود 0.00016 دلار معامله می شود که 4 درصد کاهش دارد.

برای شیبا اینو، او به استفاده از “الگوی مورب معتبر” و انتظار برای یک رالی قبل از یک روند صعودی اشاره کرد. قیمت SHIB تقریباً 0.000022 دلار با تخفیف 3.35٪ است.

$SHIB خودش

یک اجرای بسیار ساده از این، با استفاده از خط مورب مورد احترام، منتظر ضربه باشید و سپس آن را باور کنید. pic.twitter.com/bEfZ6I1dMB

– Cold-Blood Schiller (@ColdBloodShill) 10 مه 2024

در نهایت، در مورد Dogecoin، شی، به «مشکل حول مقاومت در 0.165 دلار» اشاره کرد، اما گفت که پس از پایین‌ترین سطح ماه مارس تثبیت شده است، که نشان‌دهنده انتظار برای آن رالی است. DOGE در زمان چاپ حدود 0.14 دلار قیمت دارد که 4.5 درصد پس از ش،ت در دو بار ش،ت 0.20 دلار در سال جاری کاهش یافته است.

Answeim، یک تحلیلگر با نزدیک به 400000 دنبال کننده در

هرگز قدرت CT و توزیع اینترنت منحط را دست کم نگیرید، $WIF در شاخص رسمی Vaneck زم، که ارزش بازار در دسامبر تنها 100 هزار دلار بود https://t.co/hGbw2hOErq

– انسم 🐂🀄️ (@blknoiz06) 8 مه 2024

وی خاطرنشان کرد که WIF که ارزش بازار آن در ماه دسامبر فقط 100000 دلار بود، اکنون جایگاهی را در شاخص رسمی میم کوین VanEck به دست آورده است.

بهترین میم سکه برای ،ید در حال حاضر

Jacob Burry، یوتیوب‌بر محبوب با 38 هزار مش،، امروز ویدیویی درباره بهترین ارزهای دیجیتالی که می‌تو،د در حال حاضر ب،ید، منتشر کرد و Dogeverse را به‌،وان بهترین میم کوین که می‌تو،د در حال حاضر ب،ید برجسته کرد.

Dogeverse یک پروژه زیرساخت زنجیره‌ای متقابل است که به کاربران اجازه می‌دهد به توکن‌ها در شش بلاک چین اصلی دسترسی داشته باشند: Ethereum، BNB Chain، Polygon، Solana، Avalanche و Base.

این رویکرد چند زنجیره ای انعطاف پذیری را برای انتخاب یک بلاک چین بر اساس نیازهای فردی از نظر هزینه و سرعت فراهم می کند. بیش از 15 میلیون دلار تاکنون در پیش فروش جمع آوری شده است و این میم به زودی آماده عرضه در صرافی ها می شود.

یکی دیگر از سکه‌های میم جدید محبوبی که برای پیش فروش قرار گرفته است WienerAI است که نزدیک به 1.5 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. WienerAI ،اصر هوش مصنوعی (AI) را با روایتی بازیگوش ،یب می کند که شامل طلسم هیب، سوسیس-سگ است.

این پروژه به ،وان یک پروژه کاربردی طراحی شده است که از فناوری هوش مصنوعی برای فعال ، عملیات مبا، یکپارچه استفاده می کند و به ،وان یک شریک تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی عمل می کند. پس از پایان پیش فروش، در صرافی ها عرضه می شود، اما در حال حاضر می تو،د آن را با قیمت تخفیف دار 1 دلار WAI = 0.000705 دلار ،یداری کنید.

نتیجه

به طور کلی، سرمایه گذاران احتمالاً عملکرد ارزهای دیجیتال برتر مانند DOGE، SHIB، PEPE، WIF، BONK و FLOKI را از نزدیک زیر نظر خواهند داشت.

آ،ین اما نه کم‌اهمیت، میم کوین‌های جدید مانند Dogeverse و WienerAI می‌توانند یک فرصت سرمایه‌گذاری را در مراحل پیش‌فروش نشان دهند.

مربوطمنبع: https://readwrite.com/6-vaneck-meme-coin-index-price-predictions-bonk-doge-floki-pepe-،b-wif/