مدل آرایش صورت ایرانی ملایم و ساده آموزش آرایش صورت عروس مجله تصویر زندگی | takdoo-تکدو

برای مثال برای یک آرایش ملایم دخترانه ، لازم است از یک محصول آرایشی برای اصلاح جای جوش و لک استفاده کنید. بعد از مرطوب کردن پوست با کرم مرطوب کننده باید زیرسازی کنید. برای این کار بهتر است از یک BB کرم با پوشش متوسط و نه سنگین، استفاده کنید. BB کرم‌ها کرم‌های رنگی سبک با پوشش متوسط و حاوی ضد آفتاب هستند، بنابراین دیگر شما نیازی به استفاده از کرم ضد‌آفتاب ندارید. BB کرم را با یک برس مناسب یا یک پد اسفنجی تخم‌مرغی روی پوست صورت بمالید. برای انتخاب BB کرم مثل کرم‌پودر از رنگی استفاده کنید که یک تا دو درجه از رنگ پوست شما تیره‌تر باشد.

  • اما اگر پوست خشکی دارید، بهتر است از کرم پودر مایع و یا استیک آبرسان استفاده کنید.
  • بعد از تکمیل مراحل زیرسازی آرایش صورت، باید کمی رنگ به چهره خود اضافه کرده و ویژگی‌های خاص آن را برجسته کنید.
  • به این صورت که از آیینه چند قدم فاصله بگیرید و از دور نواقص ابرو خود را ببینید.
  • پس در استفاده از کانسیلر زیاده روی نکنید، فقط باید نقاطی از پوست که واقعا قصد پنهان کردن آن‌ها را دارید با کانسیلر بپوشانید.
  • به عنوان مثال استفاده از سایه های بولد و رنگی یکی از ترندهای سال جدید است.
مدل آرایش صورت ایرانی ملایم و ساده آموزش آرایش صورت عروس مجله تصویر زندگی | takdoo-تکدو کانسیلر کمک می کند یک چهره خسته بسیار شاداب تر و شفاف تر بنظر برسد. در واقع وسیله ایست نه چندان ضروری اما در رسیدن به یک ترکیب رنگ مناسب کمک بسیاری به شما خواهد کرد. یک کانسیلر خوب، باعث می‌شود لکه‌های زیر چشمتان از بین برود، صورتتان رنگ بهتری بگیرد و جلوه‌تان را پر انرژی‌تر می‌کند. اما با داوم نگه‌ داشتن کانسیلر‌ها مشکلی‌ است که تقریباً‌ همه با آن مواجه می‌شوند بافت کانسیلر شما نقش مهمی در ماندگاری و ظاهر نهایی آن دارد. کانسیلرهای خشک بیشتر مستعد چروک شدن هستند در حالی که کانسیلرهای چرب و سنگین نیز ماندگاری کمتری دارند.

اشتباه در آرایش صورت با پوست خشک

کمی بر روی سیاهی زیر چشم از کانسیلر بمالید، اجازه ندهید کرم خشک شود سپس لایه بعدی را بزنید. در آرایش برای صورت لاغر، استفاده از پرایمر اهمیت بیشتری پیدا می‌کند؛ دلیل آن هم این است که پرایمر باعث فیکس و مات شدن آرایش شده و نمی‌گذارد آرایش روی صورت پخش شده و بین خطوط صورت بماسد. ماسیدن آرایش بین خطوط باعث می‌شود سن شما بالاتر به نظر برسد و از آنجایی که خطوط، روی صورت لاغر بیشتر به نظر می‌رسند، استفاده از پرایمر برای شما ضروری‌تر هم خواهد بود.

اشتباهات اصلی در آرایش زمستانی که هر کدام از ما مرتکب می شویم

دو رنگ را با هم ترکیب نمایید به طوری که روی قسمت وسط لبتان هاله ای از سفیدی دیده شود. با استفاده از مداد لب سفید قسمت های وسط لب بالا و پایین را بپوشانید. کمان زیر لب را با کشیدن یک خط منحنی در پایین مشخص کنید.

آموزش آرایش لب

برای این که مژه های شما به راحتی فر شوند ابتدا بهتر است با سشوار فرمژه را گرم کنید تا حالت دلخواه و زیبایی مژه های شما پیدا کنند. اگر به طرز صحیحی آرایش صورت محو نشود بسیار مضحک دیده می شود برای این منظور توصیه می شود، آموزش های ویدئوها را مشاهده کنید و براش های باکیفیت و مناسب را انتخاب نمایید. یکی از مهم‌ترین گام‌ها در مراحل زیرسازی آرایش صورت، استفاده از کانسیلر است. این محصول به شما امکان می‌دهد، نواحی خاص صورت مثل تیرگی دور چشم، جوش و جای اکنه را به راحتی بپوشانید. پس در استفاده از کانسیلر زیاده روی نکنید، فقط باید نقاطی از پوست که واقعا قصد پنهان کردن آن‌ها را دارید با کانسیلر بپوشانید.