قیمت ساخت و اجرای سقف کاذب، تخمین هزینه ساخت و اجرای سقف کاذب در سال ۱۴۰۱ سنجاق

قیمت ساخت و اجرای سقف کاذب، تخمین هزینه ساخت و اجرای سقف کاذب در سال ۱۴۰۱ سنجاق

بعضی اوقات ممکن است بخواهید سقف کاذب را به گونه‌ای نصب کنید که بتوان به فضای بین سقف کاذب و سقف واقعی خانه دسترسی پیدا کرد؛ در چنین مواردی، باید سقف کاذب را به حالت تعلیق در بیاورید. در ادامه می‌خواهیم در رابطه با عوامل تاثیرگذار بر قیمت اجرای سقف کناف صحبت کنیم. نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام جلوه ای زیبا و چشم نواز به آن داده و موجب حفاظت از سقف اصلی می شود. برای اجرای سقف کاذب حمام و سرویس های بهداشتی باید از مصالح ضد رطوبت و مقاوم در برابر آب استفاده نمود. از این رو، استفاده از سقف کاذب طلقی سرویس بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرا در دستشویی و حمام می باشد.

این نوع سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) کاربرد زیادی در سینماها، فروشگاه ها، بانک ها، مراکز درمانی، تجاری و آموزشی و … دارد. فاصله ای که بین سقف دکوراتیو یکپارچه کناف (کی پلاس پارس) و سقف اصلی ساختمان وجود دارد مکان مناسبی برای استفاده و قرار گیری عایق صوتی و حرارتی است و این فضا می تواند مکان قرارگیری کابل ها و تاسیسات ساختمان نیز باشد. امروزه سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) کاربرد فراوانی در معماری داخلی انواع ساختمان ها دارد و نسبت به گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین، مراحل اجرای سقف کاذب کشسان رو میشه به سه مرحله تقسیم کرد. در این روش تایل پلکسی گلاس به صورت تنها و بدون طرح استفاده میشه. در این حالت معمولا تایل دوغی یا رنگی استفاده شده به وسیله نورپردازیِ لامپ مهتابی، سقف کاذب رو میسازه. همچنین میشه استیکرهایی و برچسب هایی رو در این حالت به تایل اضافه کرد.

فضای خالی بین سقف کاذب و سقف سازه ای فضای مناسبی را برای عبور لوله های تاسیسات فراهم می نماید. از دیگر مزایای نصب سقف کاذب ، کاهش تبادل حرارتی ، کاهش صدا ، امکان ایجاد فضای دکوراتیو و نورپردازی مناسب می باشد. اجرای سقف كاذب از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری نموده و از این رو، نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوط به تامین انرژی ایفا می نماید.

  • یکی از متریال هایی که در انواع خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد سقف کاذب یا Ceiling است قیمت سقف کاذب .
  • سقف کناف (کی پلاس پارس) که سقف ثانویه به شمار میرود و توسط سازه به سقف اصلی متصل می شود به دلیل سبکی وزن می تواند خاصیت جابه جایی و انتقال داشته باشد.
  • در مرحله بعد، سازه های پنل خور با استفاده از گیره روی سازه باربر محکم شده و سطح کار رگلاژ می گردد.
  • نکته مهم داشتن دستگاه طراز کردن یکی از الزامات کار است حتما باید سقف طراز باشد شما هر زمان که قسمتهای سقف کاذب را نصب میکنید دستگاه طراز را قرار دهید و از صاف بودن همه قسمتها مطمن شوید.

یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره. در این مرحله درز بین ورقه ها با بتونه پر میشه و سقف، برای نقاشی آماده میشه. اندازه اولیه، همون اندازه ای هست که تایل با اون اندازه ها در کارخانه ساخته میشه. در مقابل اون، اندازه استاندارد اندازه ای هست که در بازار بیشتر استفاده میشه و اجرا با اون اندازه ها انجام میشه.

قیمت انواع سقف کاذب در بازار سنجاق چقدر است؟

بعضی از متریال هم هستن که اندازه استاندارد و اندازه اولیه اون ها یکی هست. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با آسمان مجازی و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با سقف کناف و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید.

بهترین نصاب سقف کاذب

متداول‌ترین روش اجرای سقف کناف در مشهد به این صورت است که صفحات سقف کاذب مستقیماً روی تیرها نصب می‌شوند. برای این کار ابتدا باید یک قاب چوبی از تیرهای موازی با فاصله منظم بسازید. از آنجا که تیرهای سقف ممکن است از ارتفاع‌های مختلفی برخوردار باشند، اندازه گیری ارتفاع تیرهای قاب را در اولویت می‌دهند. نتیجه نهایی باید یک قاب باشد که دارای یک سطح پایه یکنواخت باشد.

به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین. تفاوت اصلی پنل PVC با تایل PVC در این هست که تایل PVC میتونه طرح های تزئیناتی برجسته هم داشته باشه ولی پنل ها معمولا طرح برجسته ندارن و برای نماهای برجسته مناسب نیستن. بخش های ضروری اون سازه و ورقه های کناف هست و بخش اختیاری اون هم پوشش عایق هست. پوشش عایق معمولا از جنس پشم شیشه و پشم سنگ هست که خاصیت عایق گرمایی و تا حدودی عایق صوتی داره. برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با سقف معرق و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید.

به طور معمول دستمزد استادکارانی که از مهارت بالاتری برخوردار می باشند، بیشتر است. این بار دیگر کار سختی نیست، اول تایل های اصلی را که به صورت کامل 60 در 60 است را روی سقف ایجاد کرد و هر چقدر که می توانید از تایلهای سالم روی سازه بهره مند شوید. در مورد سقف کاذب اسمان مجازی، گچی، سفید ساده یا هات استمپ روش نصب همین طریق است، اساسا تمامی سقفهایی که به صورت شصت در شصت است همین راه کار صادق است. بعضی از سقفها هم که به صورتهای مختلفی است و باید ابعاد را فراتر از ابعاد استاندارد نصب کنیم کافی است که خود شما یا کارشناسان ما ابعاد سقف را بفرمایند که در کارگاه تولید انجام وظیفه کنیم. رابیتس (راویز) یکی دیگر از انواع سقف کاذب است که از ورقه‌های فولادی ساخته شده و با هدف کاهش ارتفاع سقف، زیباسازی فضای داخلی و اجرای نورپردازی مخفی (نورمخفی) در ساختمان‌ها اجرا می‌شود.