طوفان ژئومغناطیسی یک کابوس برای کشاورزانی است که به فناوری کشاورزی دقیق متکی هستند

طوفان ژئومغناطیسی یک کابوس برای کشاورزانی است که به فناوری کشاورزی دقیق متکی هستند

آب و هوای فضا باعث اختلال در GPS و سیستم‌های ارتباطی می‌شود و شاید هیچ‌، بیشتر از کشاورزان این آ، هفته این سردرد را احساس نکند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که افزایش فعالیت خورشیدی در چند روز گذشته منجر به قطع شدن سیستم‌های ناوبری GPS شده است که برخی از تراکتورهای مدرن John Deere و سایر برندها را راهنمایی می‌کند. این فناوری به کشاورزان این امکان را می دهد که در خطوط بسیار باریک و مستقیم کاشت کارآمدتری داشته باشند، اما به آنها توصیه شده است که به طور موقت استفاده از آن را متوقف کنند زیرا احتمال اطلاعات نادرست که می تواند باعث هرج و مرج در زمان برداشت شود.

تراکتورهای جان دیر به چیزی که به سیستم های سینماتیک بلادرنگ (RTK) معروف است متصل می شوند. 404 گزارش هایی که امکان کشت دقیق را تا سطح سانتی متر فراهم می کند. Landmark Implement که مالک برخی از فروشندگان جان دیر است، می گوید: اگر کشاورزان بدون دقت معمول به کاشت ادامه دهند، “ما انتظار داریم که ردیف ها در جایی که خطوط AutoPath فکر می کنند نباشند” زم، که زمان نگهداری و برداشت محصولات می رسد. 404 رسانه.

کوین کنی، یکی از کشاورزان نبراسکا، گفت که زمان بسیار وحشتناک است – اوج فصل رشد ذرت است. 404همه تراکتورها در لبه های میدان نشسته اند که اکنون به دلیل طوفان خورشیدی بسته شده است. بسیاری از مزارع مجبور شده اند به طور موقت کشاورزی را متوقف کنند، در حالی که برخی دیگر به فعالیت خود ادامه می دهند و به بهترین ها امیدوارند.

طوفان ژئومغناطیسی که ما در حال حاضر تجربه می کنیم، قوی ترین طوفان مشاهده شده در 20 سال گذشته است که در صبح جمعه و شنبه به سطح G5 می رسد که “شدید” در نظر گرفته می شود. کمی دیرتر محو شد، اما انتظار می‌رود که این کار در غروب یکشنبه انجام شود، زم، که برخی از پرتاب‌های جرم تاجی شدید اما با حرکت کندتر از خورشید به زمین می‌رسند. این عالی است، اما اگر معیشت شما به فناوری طوفان زده وابسته باشد، نه چندان.

منبع: https://www.engadget.com/the-geomagnetic-storm-is-a-nightmare-for-farmers-relying-on-precision-agriculture-tech-180252016.html?src=rss