جستجوی موضوعات در نهایت با معرفی تب Recent قابل استفاده خواهد بود.

جستجوی موضوعات در نهایت با معرفی تب Recent قابل استفاده خواهد بود.

Topics در حال تبدیل شدن به یک منبع واقعاً مفید اخبار و به‌روزرس،‌های هم‌زمان است. این برنامه سرانجام پس از این ویژگی که ماه گذشته راه اندازی شد، قابلیت جستجوی پست ها بر اساس آ،ین آنها را آغاز کرد.

آدام موسری از اینستاگرام در نوشت: «در ت، برای آسان‌تر ، یافتن محتوای به‌موقع و مرتبط در موضوعات، ما یک برگه Recent برای جستجوهای شما ارائه می‌دهیم. “نتایج جستجو در اینجا هنوز از نظر کیفیت در حال ارزیابی هستند، اما اکنون می تو،د آنها را به ترتیب زم، مشاهده کنید.”

این تغییر مدت هاست که توسط کاربر، درخواست شده است که امیدوارند برنامه متا روزی به منبع اخبار فوری و اطلاعات لحظه ای تبدیل شود، همانطور که توییتر در طول تاریخ انجام داده است. امکان جستجوی موضوعات و کلمات کلیدی و یافتن آ،ین نتایج، کلید یافتن جزئیات و تفسیرهای لحظه ای در مورد اخبار فوری، ورزش و هر چیز دیگری است که در زمان واقعی اتفاق می افتد.

از سوی دیگر، متا همچنین روشن کرده است که ترجیح می‌دهد «اخبار» چیزی نباشد که Threads به آن معروف است. موسری گفت که نمی‌خواهد اخبار سخت درباره Threads و محتوای سیاسی فعال شرکت را “تشویق” کند. الگوریتم پیش‌فرض «برای شما» Topics همچنین برای نمایش پست‌های قدیمی، داستان‌های شخصی تصادفی و سایر محتوایی که در زمان من، نیستند، شناخته شده است.

همچنین شایان ذکر است که فیلتر جدید Threads در جستجو با فیلتر جستجوی “اخیر” در X یکی نیست. همانطور که موسری در پست خود اشاره کرد، متا هنوز تعداد نامعلومی از پست ها را در نتایج جستجو پنهان می کند که ” دارای رتبه.” برای کیفیت”، بنابراین جستجوی شما برای موضوعات هرگز ظاهر نمی شود هر ، از پست های حاوی عبارات جستجوی شما. اما یافتن پست‌هایی که حداقل چند روز از عمر آنها می‌گذرد، می‌تواند جستجوی اطلاعات به موقع را بسیار کمتر خسته‌کننده کند.

منبع: https://www.engadget.com/threads-search-will-finally-be-usable-with-recent-tab-rollout-202054011.html?src=rss

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار