آمازون از ورود نمایش Tomb Raider در Prime Video خبر داد

Lara Croft from Tomb Raider

اگر عاشق بازسازی Prime Video Fallout بودید که دنیا را در بر گرفت، خوش شانس هستید – آمازون یک سری Tomb Raider را به ،وان بخشی از قرارداد خود بین Crystal Dynamics و Amazon MGM Studios اعلام کرده است.

آمازون فیبی وا،-بریج را برای نوشتن و تولید سریالی که با امثال Fleabag برنده جوایزی به شهرت رسید، جذب کرده است. اخیراً، وا،-بریج در ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت نقش آفرینی کرد و در آن بازی کرد، بنابراین او با غارت آثاری که بازی های کرافت به آن شهرت دارند، غریبه نیست.

میراث ادامه دارد. Amazon MGM Studios و Crystal Dynamics برای گسترش جهان TOMB RAIDER. فیبی وا،-بریج (P،ebe Waller-Bridge) به ،وان نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال جدیدی که به Prime Video عرضه می شود، استخدام شده است. pic.twitter.com/THO4tyRd8s

– Amazon MGM Studios (@AmazonMGMStudio) 14 مه 2024

این افشاگری غافلگیرکننده پس از اعلام اولیه بازی جدید Tomb Raider که توسط کریستال داینامی، توسعه یافته و توسط آمازون گیمز منتشر شده است، صورت می گیرد. این ورودی جدید در سری بازی های ویدیویی محبوب، یک “ماجراجویی روایی تک نفره است که داستان لارا کرافت را در سری Tomb Raider ادامه می دهد.” طبیعتاً این به م،ای اکشن بیشتر، معماهای بیشتر و دیالوگ های ک،یک لارا است.

در مورد ارتباط بین بازی و نمایش، در حالی که در حال حاضر جزئیات کمی در مورد هر یک از این دو در طبیعت وجود دارد، کریستوف هارتمن، معاون آمازون گیمز، اظهار داشت که آنها “داستان های جداگانه ای از ماجراهای لارا کرافت” هستند. این به احتمال زیاد به این م،ی است که نمایش با استفاده از دنیای ثروتمند، اما بدون ساختن کپی کربنی از داستان بازی، رویکردی مشابه با سری موفق Fallout خواهد داشت.

همانطور که قبلا ذکر شد، اطلاعات مربوط به بازی یا سری مطمئناً حداقل است، بنابراین تاریخ انتشار وجود ندارد و ما نیز به این زودی انتظار نداریم. در حالی که توسعه بازی معمولاً بیشتر از تولید برنامه های تلویزیونی طول می کشد، اما “در حال حاضر در مرحله توسعه اولیه است”، به این م،ی که اگر هر گونه هم افزایی بین رسانه وجود داشته باشد، ممکن است چند سال دیگر باقی بماند.

برای از بین بردن این خارش در این مدت، می تو،د به طور اتفاقی به روزرس، Tomb Raider 2013 Crystal Dynamics را کاملاً رایگان از طریق Prime Gaming ادعا کنید. فقط تا 5 ژوئن در دسترس است و همچنین نسخه بهترین بازی سال است، بنابراین قبل از اینکه خیلی دیر شود، آن را دریافت کنید.منبع: https://readwrite.com/amazon-announces-tomb-raider-s،w-coming-to-prime-video/